Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sofra Ürünleri

Sofra, genellikle yemek yenilen, hamur işlerinin yapıldığı ya da çocukların oyun oynadığı, yere kurulan bir tür katlanabilir tahtadır. Dekoratif açıdan tercih edilen ya da pek çok farklı amaçla kullanılan bu sofralar, farklı boyut ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ulu Ahşap olarak firmamız bünyesinde pek çok farklı ahşap sofra modellerine rastlayabilmeniz mümkündür. Sitemiz üzerinden özellikle de çocukların motor gelişimini destekleyen hamur oyunlarını keyifle oynamalarını sağlayan birbirinden farklı çocuk oyun sofrasına sahip olabilirsiniz.

Sofra Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Geleneksel kültürün bir parçası olan sofra, genellikle yemek yemek, hamur işi yapmak ve bu gibi konularda büyük ölçüde kolaylık sağlayan bir üründür. Hem orijinal hem de dekoratif kullanımıyla günümüz modern yaşamında önemli bir yer edinen ahşap sofra modelleri, katlanabilir ve taşınabilir olması sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor.

Yer sofrası olarak da nitelendirilen bu katlanabilir tahtalar, pek çok farklı alanda kullanılır.

  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • İş yerleri,
  • Kahvaltı salonları,
  • Otantik mekanlar,
  • Piknik alanları, yer sofralarının kullanım alanlarından bazılarıdır.

Tüm bunların dışında birçok ev hanımı hamur işi açabilmek için yer sofrası kullanırken, çocuklar da motor gelişimini desteklemek için oynadıkları hamur oyunlarında kullanabilir.

Sofra Çeşitleri Nelerdir?

Ulu Ahşap olarak firmamız bünyesinde her zevke ve ihtiyaca yönelik birçok sofra çeşidini bulabilirsiniz. Üstelik uluahsap.com.tr adresi üzerinden beğendiğiniz sofra ya da sofraları tek tıkla kolayca satın alabilir, hızlı kargo imkanıyla kısa sürede adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sofra Fiyatları

Sofra fiyatları genellikle sofranın türüne, modeline, büyüklüğüne ve bu gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Dolayısıyla ihtiyacınız olan sofranın fiyatı hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret etmeniz gerekir.

Siz de kendiniz, işletmeniz ya da çocuğunuz için ihtiyaç duyduğunuz sofrayı satın almak adına uluahsap.com.tr adresini ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.