Gösterilen sonuç sayısı: 3

Ahşap Bambu Metal Aksesuarlı Havluluk

Orijinal fiyat: ₺336.15.Şu andaki fiyat: ₺268.65.

Ahşap Mermer Altlıklı Havluluk

Orijinal fiyat: ₺403.65.Şu andaki fiyat: ₺336.15.

Ahşap Havluluk

Orijinal fiyat: ₺139.00.Şu andaki fiyat: ₺99.00.

Ahşap Havluluk Ürünleri

Ulu Ahşap olarak, evinizi estetik ve barındırıcı bir araya getiren ürünlerle güzelleştirmenizi hedefliyoruz. Doğal ahşap havluluklarımız, mutfağınıza hem şıklık hem de düzen sağlamak için tasarlandı.

Doğal ahşap havluluklar, evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz, düzen sağlayıcı ve estetik görünüm sunan aksesuarlardır. Mutfak dışında banyo gibi alanlarda da kullanabileceğiniz bu aksesuarlar, havlu kağıtlarınızın düzenli bir şekilde sergilenmesini ve kullanılmasını sağlar. Doğal ahşaptan üretilmiş olması sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım imkânı ve evinizin dekorasyonuna uyum sağlar.

Havluluk Ne İşe Yarar?

Havlulukların en büyük faydalarından biri düzenidir. Banyo ve mutfak gibi ortamlarda kullanılan havlu kağıtlar, düzgün bir şekilde asılmadığında karmaşa yaratır. Doğal ahşap havluluklar, havlularınızı kağıtlarınızı düzenli bir şekilde sergilemenizi sağlayarak hem görsel hem de işlevsel bir düzen oluşturur.

Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren doğal ahşap havluluklar, el işçiliğiyle üretilen ürünlerdir. Ahşabın sıcak ve doğal dokusu, evinizi daha davetkar bir hale getirirken dayanıklılığıyla uzun süre kullanım sağlar.

Havluluk Çeşitleri Ulu Ahşap’ta!

Ulu Ahşap‘ın çeşitli havlulukları ile yalnızca mutfağınıza değil banyonuza da düzen ve şıklık katın. Doğal ahşaptan üretilen havluluklar ile evinizdeki küçük ayrıntıları, fonksiyonel ve estetik bir atmosferi koruyabilirsiniz. Üstelik hem evinizin dekorasyonuna katkı sunabilir hem de düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ulu Ahşap olarak firmamız müşterilerine özel hızlı kargo imkânı sunarken, bu sayede uluahsap.com.tr adresi üzerinden satın aldığınız ürünleri kısa sürede teslim alabilirsiniz.