Gösterilen sonuç sayısı: 4

Baston Lastiği Dişli Orta

Orijinal fiyat: ₺23.00.Şu andaki fiyat: ₺15.00.

Baston Lastiği Büyük

Orijinal fiyat: ₺35.00.Şu andaki fiyat: ₺25.00.

Baston Lastiği Orta

Orijinal fiyat: ₺30.00.Şu andaki fiyat: ₺20.00.

Baston Lastiği Küçük

Orijinal fiyat: ₺28.00.Şu andaki fiyat: ₺15.00.

Baston Lastiği

Ulu Ahşap olarak kullanıcılarımızın konforunu ve bileşenlerini ön planda tutuyoruz. Bastonlarınızın kullanımını daha konforlu ve rahat hale getiren baston lastiğine Ulu Ahşap bünyesinde en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özellikleri ve Kullanım Faydaları

Baston lastikleri, bastonunuzun yere daha sağlam basmasını sağlayarak dengeyi arttırır. Kaygan zeminlerde veya farklı yüzeylerde kullanılması ekstra tutunma sağlar, böylece güvenli bir hareket deneyimi sunar. Sağlam ve dayanıklı üretilen baston lastikleri, uzun ömürlüdür ve bastonlarda aşınma direnci sağlar.

Ne İşe Yarar?

Baston lastikleri, bastonunuzun kenarından ayrılan ve farklı yüzeylerde daha iyi tutunmanızı sağlayan aksesuarlardır. Özellikle dış mekanlarda veya zeminin kaygan olduğu alanlarda, bastonunuzun yere daha sağlam basması için ideal bir çözümdür. Böylece güvenli bir yürüyüş deneyimi yaşarsınız.

Uygun Fiyatlı Seçenekler

Ulu Ahşap olarak, ihtiyaçlarını ve bütçelerini önemsiyoruz. Baston lastikleri koleksiyonumuzda, güvenli ve rahat bir yürüyüş deneyimine sahip olunması için uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunuyoruz.

Ulu Ahşap, baston lastikleri koleksiyonumuzla konfor ve konforu bir arada sunuyor. Uzun ömürlü üretilen ve uygun fiyata sunulan baston lastikleri, yürüyüşlerinizi daha konforlu ve güvenli hale getiriyor. Siz de bastonlarınızı Ulu Ahşap baston lastikleri ile tamamlayarak kalıcılığını koruyabilir, ayağınızı daha sağlam yere basabilirsiniz.