Gösterilen sonuç sayısı: 8

Kırmızı Klasik Ahşap Bıçaklık 7 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺1,620.00.Şu andaki fiyat: ₺1,323.00.

Klasik Ahşap Bıçaklık 2 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺835.65.Şu andaki fiyat: ₺661.50.

Klasik Düz Ahşap Bıçaklık 5 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺862.65.Şu andaki fiyat: ₺741.15.

Klasik Ahşap Bıçaklık 4 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺876.15.Şu andaki fiyat: ₺781.65.

Dizayn Ahşap Bıçaklık 4 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺943.65.Şu andaki fiyat: ₺837.00.

Klasik Ahşap Bıçaklık 4 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺877.50.Şu andaki fiyat: ₺727.65.

Klasik Ahşap Bıçaklık 5 Gözlü

Orijinal fiyat: ₺876.15.Şu andaki fiyat: ₺768.15.

Ahşap Bıçaklık Ürünerleri

Ulu Ahşap olarak, mutfaklarınıza estetik ve bir arada sunan ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Bıçak standı modellerimizle bıçaklarınızı mutfağınızda güvenli bir şekilde saklamak için hem şık hem de pratik bir çözüm sunuyoruz.

Bıçaklık modellerimiz, mutfak düzeninizi sağlamak ve bıçaklarınıza en güvenli şekilde ulaşmak amacıyla tasarlanmıştır. Doğal ahşap ile üretilen bu standlar, bıçaklarınızın zarar görmeden saklanmasına imkân sunar. Aynı zamanda keskin bölgelerin güvenli bir şekilde muhafazasını sağlarken, bıçaklarınızın ömrünü uzatır.

Bıçaklık Özellikleri Nelerdir?

Estetik görünümü ve güvenli muhafazayı bir arda sunan bıçaklıklarımız, mutfağınıza şıklık katar. Doğal ahşabın sıcak ve çağdaş dokusuyla tasarlanmış bu ürünler, mutfak dekorasyonunuza da uyum sağlar. Kolay temizlenebilir yüzeyleri sayesinde kolay bir kullanım sağlar.

Birbirinden farklı bıçak standı modellerimiz, farklı boyut ve kapasitelerdeki bıçaklarınız için ihtiyacınıza uygun seçenekler sunar. Ahşabın kalıcılığı ve doğallığı, bıçaklarınızı düzenli bir şekilde saklayarak mutfağınıza düzen getirirken, aynı zamanda görsel bir zenginlik sunar.

Kolay Sipariş ve Hızlı Kargo Ulu Ahşap’ta!

Ulu Ahşap kalitesiyle tasarlanan bıçaklıklarımızla mutfağınıza düzeniniz ve şıklık katın. Fonksiyonel tasarım ve doğal dokusuyla dikkat çeken bu ürünlere en uygun fiyatla sahip olmak için yapmanız gereken tek şey uluahsap.com.tr adresimizi ziyaret etmek ve siparişinizi oluşturmak. Üstelik bu sayede hızlı kargo imkanından faydalanabilir, ürünlerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz.