Gösterilen sonuç sayısı: 9

Ahşap Kapı Stoperi

Orijinal fiyat: ₺55.00.Şu andaki fiyat: ₺39.00.

Ahşap Asya Yemek Çubuğu Chopstick 10 Adet

Orijinal fiyat: ₺69.00.Şu andaki fiyat: ₺45.00.

Ahşap Çocuk Sandalyesi 24×45 cm

Orijinal fiyat: ₺370.00.Şu andaki fiyat: ₺289.00.

Ahşap Kapı Stoperi

Orijinal fiyat: ₺55.00.Şu andaki fiyat: ₺39.00.

Ahşap Kapı Stoperi

Orijinal fiyat: ₺55.00.Şu andaki fiyat: ₺39.00.

Ahşap Kapı Stoperi

Orijinal fiyat: ₺55.00.Şu andaki fiyat: ₺39.00.

Ahşap Takunya Nalın Hamam Terliği

Orijinal fiyat: ₺325.00.Şu andaki fiyat: ₺280.00.

Ahşap Fındık ve Ceviz Kırma Kasesi

Orijinal fiyat: ₺1,323.00.Şu andaki fiyat: ₺1,078.65.

Ağaç Bakım Ürünleri

Doğanın etkileyici güzellikleri yansıtan ahşap ürünler, mekanlarımızı estetik açıdan zenginleştirirken aynı zamanda iç huzuru ve dinginliği de beraberinde getirir. Ulu Ahşap olarak firmamız bünyesinde yer alan birbirinden kaliteli ve dikkat çekici ürünlerin doğallığını koruyabilmek, uzun ömürlü kullanım sağlayabilmek için ağaç bakım ürünleri önemli bir yere sahiptir.

Ağaç Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

Ağaç bakım ürünleri, ahşap yüzeylerini korurken konsantrasyonlarını da arttırır. Bu ürünler genellikle ahşabın nem, güneş ışığına ve hava koşullarına maruz kalması sebebiyle oluşabilecek deformelere, renk solması ve çoğalma gibi olumsuzluklara karşı korunmasını sağlar. Ayrıca böcek ve mantar gibi zararlı organizmaların ahşaba verdiği zararı da en aza indirmeye yardımcı olur.

Ahşap Bakımı Neden Gereklidir?

Ahşap bakımı, ahşap yüzeyleri temizlemek ve özel formüllerle beslemek suretiyle gerçekleşir. Ahşabın doğal rengini ve dokusunu korurken aynı zamanda yeni ve parlak bir görünüm kazandırır. UV uyumlu özellikleri sayesinde güneş ışığına bağlı renk solmalarını engelleyerek ağacın canlı ve taptaze bir görünüm sergilemesine yardımcı olur.

Ağaç bakım ürünlerinin sağladığı faydalardan biri de ahşabın uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktır. Bu ürünlerin tek bir uygulama dahi aylarca hatta uzun süre kalıcı koruma sağlayabilir. Üstelik bu sayede hem maliyet kaybı hem de uzun ömürlü kullanım sağlayabilmek mümkündür.

Doğal ahşap ürünlerinizi korumak ve onları mekanımızın vazgeçilmezi yapmak için ağaç bakım ürünlerini kullanmak önemlidir. Bu ürünler ayrıca estetik görünümün korunmasının yanı sıra ahşabın güçlendirilmesini, uzun yıllar boyunca doğal güzellikleriyle beraber kullanılabilmesini sağlar.

Ağaç Bakım Ürünleri Uygun Fiyatıyla Ulu Ahşap’ta!

Siz de mutfağınızda, iş yerinizde ya da evinizde kullandığınız doğal ahşap ürünlerin bakımını yapabilmek ve uzun yıllar boyunca deformasyona uğramadan kullanabilmek için uluahsap.com.tr adresini ziyaret edebilir, ağaç bakım ürünlerini satın alabilirsiniz.